Emanův piknik udělá radost všem příznivcům dobrého jídla, pití, hudby, zábavy a především se na něj mohou těšit děti. Jeho třetí ročník se uskuteční v sobotu 26. srpna v Karlových Varech. Park ve Smetanových sadech bude opět jeho hostitelem. Gurmánský zážitek pro celou rodinu. To je motto multikulturního jednodenního pikniku.

Emanův piknik je setkání příznivců dobrého jídla, hudby a zábavy všeho druhu. Cílem je dostat tuto ojedinělou akci do podvědomí nejen karlovarákům, ale i obyvatelům okolních měst našeho kraje. Stále ladíme koncepci a směr, ale již po dvou vydařených ročnících víme, že piknik do Karlových Varů patří a má smysl. Nadšení nám nechybí, a když k tomu přidáte kousek srdce, lidé to poznají a ocení. Říká hlavní pořadatel Ján Porada

 

 Park ve Smetanových sadech, kde se uskuteční 3. Emanův piknik

Emanův piknik slibuje bohatý program pro děti i pro dospělé. Děti se mohou těšit na kuchaře Emana a jeho program „Vaření s Emanem“, zábavnou gastro sportovní soutěž „Gastro pěti boj“, kuchařské koutky s „kuchtičkami“, kde si mohou sami upéct pizzu, sušenky cookies a vyrobit domácí těstoviny. Připraveny budou také soutěže pro úplně nejmenší návštěvníky, divadelní stan s loutkovým divadlem, ukázka hasičského zásahu a jejich techniky, skákací hrad, foto koutek. Každoročně se návštěvníci mohou účastnit veřejné soutěže, mohou ukázat svůj kuchařský um a zapojit se tak do soutěže o lákavé ceny. V předchozích dvou letech se soutěžilo o nejlepší štrůdl a bábovku, letos je tématem bramborák. „UPEČ, PŘINES, VYHREJ. „Upečte doma bramborák, přineste jej s sebou na piknik ochutnat, odborná porota určí vítěze. Nikdo neodejde s prázdnou, pro všechny účastníky jsou připraveny dárkové tašky od našich partnerů.  

Na své si přijdou milovníci dobrého jídla a pití, takže si se sebou nemusíte brát žádnou svačinu. O pestrou nabídku jídla i pití bude postaráno. Využít lze výhodné koupě tzv. „Piknikového balíčku“ s dobrotami kuchaře Emana a lahodným vínem dle výběru. K dispozici v ceně balíčku k zapůjčení deka a sklo na víno. Deku si může každý přinést i vlastní a využít nabídky stánků s občerstvením.

Atmosféru pikniku bude dolaďovat živá muzika. Především v akustickém podání se představí nejen domácí hudební scéna. Na pódiu se vystřídají: Honza Zemene z Klášterce nad Ohří, Tereza Jakobová z Prahy, Filip Hromčík z Brna, ( vystoupí na pikniku již potřetí), dále pak skupiny Stripes of Glory z Ostrova a DiCaprio z Lokte. Z domácích zahrají Forteband SPŠ se zpěvačkou Stanislavou Knejflovou, zpěvačka Bartsha a skupina Liwid, všichni  z Karlových Varů. 

Těšíme se na společný piknik. Akce je pořádána za podpory statutárního města Karlovy Vary a Živého kraje – Destinační agentury pro karlovarský kraj

Sobota | 26. 8. | Karlovy Vary | Smetanovy sady | 12°° – 20°°

www.varenisemanem.cz

www.facebook.com/emanuvpiknik

 

tisková zpráva ke stažení zde